مشروح خبر

سفر یک روزه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد به شهرستان خاتم


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / «عباس احدپور» مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد دردیدار با سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم اظهار داشت : خیرین شهرستان باید جهت دهی داده شوند و با توجه به نیازهای امدادی و درمانی از انها در این مسیرها استفاده نمود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با تاکید بر اینکه باید در بخش سلامت تدبیر جدی صورت گیرد، ادامه داد: انجام کارهای فرهنگی و آموزشی در جمعیت هلال احمر استان به صورت جدی در حال پیگیری است و این جمعیت  برنامه‌‌های متنوعی را برای تحقق این مهم تدوین کرده و در حال اجرا است.

وی افزود: هدف از ایجاد و تقویت خدمات امدادی جمعیت هلال احمر در استان و شهرستان‌ها، نجات جان مردم، آموزش کمک‌های اولیه و کاهش خسارت و تلفات ناشی از حوادث و سوانح است.

احدپور در ادامه تقویت نیازهای امدادی را با کمک فرمانداری و مسئولان این شهرستان با جذب حمایت خیران ممکن و موثر دانست.

محمودی سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم گفت : با توجه به دوری شهرستان از مرکز استان نگاه خاصی به شهرستان نشده است که ان شالله با تدابیر مهم و اندیشیده هلال احمر بتوان مشکلات مردم و هلال احمر این منطقه را نیز حل نمود.

سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم بیان داشت : با توجه به اینکه سه راه موصلاتی استان های یزد، شیراز  و کرمان در این شهرستان  می باشد و موقعیت خوبی دارد که میتوان از این موقعیت بهره برداری خوب و مفیدی را داشت.

وی در ادامه گفت : با توجه به اینکه جاده شهربابک نیاز به پایگاه امداد جاده ای دارد مقرر شده است ساختمان پایگاه در آن محور احداث و در اختیار هلال امر قرار گیرد و بخشی از تجهیزات مورد نیاز آنپایگاه از سوی هلال احمر تامین گردد .

سرپرست فرمانداری شهرستان خاتم از خدماتی که هلال احمر به مردم و مسافران داده است تقدیر و تشکر نمود.

امام جمعه هرات هم در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد از اقدامات جمعیت هلال احمر استان و شهرستان خاتم تقدیر کرد و افزود: برتری جمعیت هلال احمر استان در رده های مختلف، زبانزد و مایه افتخار است و جای تقدیر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین جعفری بر ضرورت حضور چشمگیرتر جمعیت هلال احمر در برنامه های فرهنگی و مذهبی شهرستان تاکید کرد و افزود: ارتباط هلال احمر با مراکز و موسسات می تواند بسیار مفید باشد

وی گفت: دستگاه‌هایی مثل هلال احمر که وظایف بسیار حساسی دارند حتما باید به احتمالات و پیش‌بینی حوادث توجه خاصی داشته باشند و برای هر زمانی آمادگی لازم را داشته باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان در پایان حضور خود در شهرستان خاتم با اعضای شورای اجرایی و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم دیدار کرد و با شنیدن مشکلات آنها، مصوباتی را برای رفع نیازها و مشکلات آنها مصوب کرد.

 


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:27:19 اذان صبح
06:51:58 طلوع آفتاب
13:00:18 اذان ظهر
19:08:05 غروب آفتاب
19:24:58 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟