مشروح خبر

رفاقت مهر مجالی برای گسترش فرهنگ بشردوستی بین جوانان

رییس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر کشور در یزد اعلام کرد

رییس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر کشوربا مثبت ارزیابی کردن مسابقات رفاقت مهر در استان یزد، هدف از برگزاری این گونه مسابقات را بالابردن روحیه مشارکت اجتماعی و فرهنگ بشردوستی و کمک به دیگران اعلام کرد.

بیست و هفتمین دوره مسابقات رفاقت مهر ویژه خواهران در یزد با شناخت برگزیدگان و با حضور ریس امور دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر و ناظر مسابقات سازمان جوانان پایان یافت.

رئیس اداره دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر در اختتامیه این مسابقات گفت: فعالیتهای سازمان جوانان هلال احمر با تمرکز بر ارتقاء روحیه کار تیمی و مشارکت جویی جوانان با در نظر گرفتن راهبردهای کلان جمعیت برگزار می شود که مسابقات رفاقت مهر یکی از این برنامه هاست.

بی باک المپیاد ورزشی اعضای جوانان، دوره های کویرنوردی و کوهنوردی، المپیاد قرآنی و ... را از دیگر برنامه های سازمان در تحقق این هدف اعلام کرد و گفت سال گذشته جوانان هلال احمری استقبالی خوبی از این برنامه ها داشتند و امسال نیز چهار برنامه اصلی سازمان جوانان برگزار شده که رفاقت مهر یکی از این چهار برنامه اصلی بوده است و هدف از برگزاری آن ارتقاء توان امدادی جوانان و آشنایی هر چه بیشترجوانان با حوزه امداد و نجات بوده است.

وی  مسابقات رفاقت مهر استان یزد را از نظر کیفی بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت مکان برگزاری مسابقات، حضور خوب شعب و تیم قوی داوری از نکات مثبت این مسابقات است.

شایان ذکر است مسابقات رفاقت مهر استان یزد در رشته های امداد و کمکهای اولیه، حمل مصدوم، اسکان اضطراری  و زبان انگلیسی با حضور 150 نفر از خواهران و 150 نفر از برادران  در گروه سنی 18 تا 29 سال که در ده شهرستان رتبه اول را کسب کرده بودند برگزار شد.

معاون امور جوانان  جمعیت هلال احمر استان یزد عنوان داشت  : در رشته های حمل مصدوم ، اسکان اضطراری و کمک های اولیه شهرستان یزد و در رشته زبان انگلیسی شهرستان اشکذر  مقام اول این دوره از مسابقات استانی را بدست آوردند.


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:04:38 اذان صبح
06:34:03 طلوع آفتاب
13:08:35 اذان ظهر
19:42:34 غروب آفتاب
20:00:00 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟