مشروح خبر

توجه به امداد و نجات در بافت قدیمی شهر / مهمترین سرمایه در جمعیت هلال احمر اعضا جوانان و امدادگران و داوطلبان هستند / حضور جوانان فعال و نخبه در جلسات اداری استان

دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با فرماندار شهرستان یزد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان نقش فرمانداران را در تحقق اهداف جمعیت هلال احمر موثر دانست و اظهار داشت : همواره هماهنگی و تعامل ویژه رؤسای شعب با فرمانداران را به عنوان نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها مورد تاکید ویژه قرار داده ایم.

وی با اشاره به ایجاد نشاط اجتماعی  بین  جوانان ،تاکید کرد: با برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی و مهارتی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی قصد داریم جوانان را با این معضل آشنا سازیم.

دکتر حرازی زاده با تشریح خدمات امدادگران و جوانان و داوطلبان هلال احمر بیان کرد : مجمع خیرین داوطلب در حال شکل گیری است و همچنین در بحث امداد و نجات کوهستان تیم های تخصصی و فعالی داریم که حرف اول در کشور می زنند و باید از ظرفیت و فعالیت جوانان هلال احمر در تمام امور استفاده و نگاه ویژه ای به آنان داشته باشیم که مهم ترین سرمایه در جمعیت هلال احمر اعضا جوانان، امدادگران و داوطلبان هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر با اشاره به جهانی شدن یزد خواستار توجه به امداد و نجات در بافت قدیم شهر شد و گفت: البته با هماهنگی شهرداری ،  فرمانداری و دستگاه های مرتبط باید توجه خاصی به بافت قدیم شهر داشت تا این مبحث پر رنگ تر دیده شود.

مصطفی سالاری فرماندار شهرستان یزد ضمن خیر مقدم و تشکر از فعالیت جوانان و امدادگران در طرح نوروز97، در این دیدار گفت: تزریق روحیه ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی در ذهن جوانان ما از کارهای مهمی است که اساس انقلاب ما نیز بر آن استوار بوده خوشبختانه این روحیه ایثار و فداکاری  در اعضای داوطلب هلال احمر نیز دیده می شود .

فرماندار یزد به تقدس کار امدادگران در هلال احمر اشاره کرد و گفت: لباس هلال احمر می تواند نوید دهنده حیات باشد و اینکه همه شغل ها ارزشمند هستند اما بعضی از شغل ها که انسان را به یاد حیات می اندازند، ارزشمندتر است.

وی با بیان اینکه امدادگری در نگاه فقه اسلامی جایگاهی والا دارد، افزود: هرکس و در هر کجا به مردم تکیه کرد آنجا جای موفقیت است و چون شما در هلال احمر امداد و یاری به مردم می دهید، به یقین مردم همراه شما هستند.

فرماندار شهرستان یزد با اعلام اینکه آمادگي داريم تا در جلسات پذيراي جوانان نخبه و فعال باشيم و از نظرات و دیدگاه‌های آنان بهره‌مند شويم اضافه كرد: امروز در شرايطي هستيم كه در اكثر برنامه‌ها، طرح‌ها و حتي پروژه‌ها بايد نظرات و دیدگاه‌های جوانان مدنظر باشد.

سالاری با بیان اینکه باید نگاه ویژه مسئولین به شهرستان یزد باشد، عنوان کرد: در خصوص در اختیار گذاشتن مکانهایی برای انجام فعالیت های هلال احمر شهرستان و همچنین راه اندازی مرکز جامع توانبخشی هلال احمر و حمایت همه جانبه از امداد و نجات در بافت قدیمی شهر در کارگروه های امدادی و تشکیل جلسات در آینده برای تعامل بیشتر آمادگی فرمانداری را در خصوص همکاری با جمعیت هلال احمر اعلام نمود.

در پایان دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با اهداء یاد بود از خدمات فرماندار و همراهی با جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر نمود.


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:27:19 اذان صبح
06:51:58 طلوع آفتاب
13:00:18 اذان ظهر
19:08:05 غروب آفتاب
19:24:58 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟