مشروح خبر

تلاش و پشتکار امدادگران موجب نجات جان انسان ها می شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد :

به گزارش ر.وابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد / حجت الاسلام اخوان سیگاری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در جمع امدادگران و نجاتگران اظهار داشت : خرسندم از اینکه توانستم در این شب در جمع و کنار شما نجاتگران باشم و خدمت شما به مردم بویژه نجات جان آنها توفیق بزرگی است که خداوند متعال نصیب بندگان خاص خود کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : فعالیت شما خدمت بزرگی به مردم است که موجب نجات جان آنها و پیشگیری از آسیب بیشتر می شود و این موضوع دارای ارزش معنوی بالایی است.

اخوان سیگاری بیان داشت : امدادرسانی در همه زمینه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در کنار امداد جسمانی به سوی امداد فرهنگی و فکری پیش برویم و باید با برنامه ریزی ویژه فعالیت های امدادی را به سوی کمال پیش ببریم.

 وی خاطرنشان کرد: طبق آیات قرآن کریم و روایات اسلامی، شادی و سروری که از این نوع خدمت در دل مردم ایجاد می کنید، بهشت را بر شما واجب می کند.

ایشان با بیان اینکه یکی از مهم ترین ابعاد امدادگری، زنده ماندن روحیه انسانیت است که به وضوح در وجود شما نمایان است  از خدمات و تلاش های نجاتگران در طول سال تشکر نمود و از خداوند متعال برای آنان توفیقات روز افزون مسئلت نمود تا بتواند همیشه و همه حال به مردم عزیزمان خدمت کنند.

اخوان سیگاری در پایان عنوان کرد : مراسم آیین شب یلدا با مشارکت شما اعضا جوانان و نجاتگران برگزار شده و بنده این همدلی و همفکری و این حس در بین شما جوانان و بشردوستان و نجاتگران را به وضوح دیده ام.

در پایان  مراسم با دورهم بودن اعضا و نجاتگران و حافظ خوانی توسط نجاتگر  شهرستان ادامه و در کنار هم خاطرات خوب و خوشی را رقم زدند و عکس یادگاری و دسته جمعی با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان گرفته که در صفحه تاریخ هلال احمر شهرستان ثبت و ضبط شد.

 


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:27:19 اذان صبح
06:51:58 طلوع آفتاب
13:00:18 اذان ظهر
19:08:05 غروب آفتاب
19:24:58 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟