مشروح خبر

برگزاری ضیافت افطاری با حضور مسئولین ، امدادگران و نجاتگران هلال احمر تفت

ضیافت افطاری با حضور مسئولین ، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان تفت در محل ساختمان جدید پایگاه امداد و نجات جاده ای جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان برگزار شد.

ضیافت افطاری با حضور مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان تفت به میزبانی امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان در محل ساختمان جدید الاحداث پایگاه امداد و نجات جاده ای جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان برگزار شد.

حجت السلام سبحانیان ، مسئول  دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ضمن  تقدیر  و تشکر از  مسئول  پایگاه و دیگر عزیزانی که زحمت برپایی این ضیافت را بر دوش داشتند و همچنین آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای تمامی امدادگران و نجاتگران به نقل از پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) در رابطه با ماه مبارک رمضان چنین عنوان نمود :

از دوعمل غافل نشوید یکی توبه و دیگری دعا ، که دعای شما در ماه مبارک رمضان مستجاب است ' دعا یکی از نیاز های اصلی و فطری همه ما می باشد. یکی از دعا هایی که مخصوصاً باید در این ایام از خاطرمان نرود ، دعا برای رفع گرفتاری دنیای اسلام است.

وی با اشاره به در پیش رو داشتن روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: ۶۹‌ سال است که رژیم اشغالگر قدس سرزمین های فلسطین را اشغال کرده و هزاران نفر از انسانهای بی گناه را آواره و یا به شهادت رسانده است. این تدبیر خردمندانه حضرت امام خمینی (ره) بوده که همه ساله جمعه پایانی ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نام گذاری نمودند.

عباس احد پور مدیر مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان نیز با  ابراز خرسندی از حضور در جمع امداد گران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : در ابتدا سخنان خود را با یادی از کشته شدگان فاجعه تلخ زلزله رودبار در استان گلستان شروع نمود ، وی ضمن تشکر از حاضرین خطاب به امدادگران و نجاتگران خاطرنشان کرد: خوشبختانه توانایی بالای شما امدادگران و نجاتگران در بحث عملیات های امدادی و مقابله با حوادث ، با قدرت کامل در استان زبان زد می باشد.

احد پور با اشاره به افتتاح ساختمان جدیدالاحداث  پایگاه امداد و نجات جاده ای جاوید الاثر حاج احمد متوسلیان از افتتاح رسمی این پایگاه با حضور دبیر کل جمعیت هلال احمر در آینده نزدیک خبر داد.

وی عنوان کرد : با توجه به صحبت هایی که با جناب آقای دهقانی  معاون فرماندار تفت صورت پذیرفت ، قرار شد در صورت امکان یک فضای مناسبی جهت بهره برداری هر چه بیشتر مسافران در حاشیه این پایگاه احداث گردد.

در ادامه نیز امدادگران و نجاتگران به بیان دیدگاه ها ، پیشنهادات ، ایده ها و مشکلات خود پرداختند.

 


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:27:19 اذان صبح
06:51:58 طلوع آفتاب
13:00:18 اذان ظهر
19:08:05 غروب آفتاب
19:24:58 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟