مشروح خبر

اهدای مبلغی بیش از 24 میلیارد ریال توسط خیرین یزدی به هلال احمر

سفرنامه سلامت و امید در استان یزد؛

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر یزد ، عباس احد پور  با اشاره به پایان سفرنامه سلامت و امید دراستان یزدگفت: سفرنامه سلامت و امید هلال احمر در شانزدهمین سفر خود به استان یزد که در روزهای 22 لغایت 24 آبان ماه میهماناستان بود، در این مدت در سه شهرستان برنامه های متنوعی را اجرا کرد.

وی افزود: این سفرنامه در این مدت به ارائه آموزش هایی به منظور حساسیت زایی در حوزه سلامت، ارائه خدماتی چون ویزیت بیماران، تست فشار خون، قند و ایجاد حساسیت در مردم نسبت به سرطان های شایع پرداخت .

عباس احد پور اضافه کرد: هدف این سفر نامه ترویج فرهنگ داوطلبی بین آحاد جامعه و اقشار مختلف جامعه ، ترویج فرهنگ کمک های نوع دوستانه به شکل دائم الخیرات و مستمر ، بستر شناسی مناسب برای ترویج فرهنگ وقف و نیکوکاری ، معرفی خیرین و داوطلبین نمونه و الگوسازی از این افراد برای تعمیم حرکت نیکوکارانه در  سراسر استان است.

احدپور اذعان داشت: خودمراقبتی باعث کاهش هزینه و توسعه زیرساخت ها می شود که اگر این کارها صورت گیرد در آینده شاهد کاهش بیماری های غیرواگیر و هزینه های درمانی خواهیم بود که می تواند کمک شایانی به وضعیت بودجه ای کند که خوشبختانه این سفرنامه در این امر آموزش هایی را به عموم مردم ارائه می دهد .

وی با بیان اینکه مشارکت و همراهی مردم در برنامه ها و طرح های اجتماعی هزینه های جامعه را کاهش می دهد و موجب توانمند سازی آنها می شود عنوان کرد: مشارکت مردم در حوزه های آموزش، پیشگیری و تزریق روحیه نشاط و امید مهمترین دستاورد سفرنامه سلامت و امید در یزد بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمریزدبا اشاره به اینکه خیرین شهرستان بافق مبلغی حدود 21 میلیارد و 250 میلیون تومان را به منظور ساخت ابنیه و تجهیزبه وسایل امداد و نجات اهدا کردند.

عباس احدپور با بیان اینکه مدیرعامل سنگ آهن بافق 4 میلیارد و 500 میلیون ریال جهت کمک به ساخت مجتمع بهداشتی درمانی هلال احمر بافق اهدا کرد و فرماندارشهرستان بافق نیز مبلغ 2 میلیارد ریال اهدا نمود.

وی از برپایی 25 چادر ارائه خدمت و آموزش در تونل سفرنامه سلامت و امید در شهرستاناردکان خبر داد و با بیان اینکه 12نفر پزشک و پیراپزشک نیز به مردم حاضر ارائه خدمت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمریزدازاهدای یک میلیارد و 250 میلیون ریال  کمک غیرنقدی توسط خیران اردکانی در سفرنامه سلامت و امید خبر داد و خاطر نشان کرد فرماندار اردکان نیز قول مساعدت و مشارکت در امور ساخت و ساز و تکمیل 3عدد پایگاه امداد و نجات داده ای را داد.

وی با اشاره به اینکه خیرینمهریزی نیز در اقدامی زیبا 11 میلیارد و 500 میلیون ریال را جهت مساعدت در ساخت مجتمع سلامت به جمعیت هلال احمر مهریزاهدا نمودند

وی از برپایی 25 چادر ارائه خدمت و آموزش در تونل سفرنامه سلامت و امید در شهرستان مهریز خبر داد و با بیان اینکه 15نفر پزشک و پیراپزشک نیز به مردم حاضر ارائه خدمت کردند.


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:04:38 اذان صبح
06:34:03 طلوع آفتاب
13:08:35 اذان ظهر
19:42:34 غروب آفتاب
20:00:00 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟