مشروح خبر

ارائه نظرات نمایندگان مدیران عامل مناطق هشتگانه کشور/ دستور رییس جمعیت هلال‌احمر برای رسیدگی اختصاصی به جایگاه و پست سازمانی نیروهای آنست

«همایش مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال‌احمر»

تعیین جایگاه و پست سازمانی مناسب برای نیروهای آنست، برنامه ریزی برای نحوه امدادرسانی و تجهیز پایگاه های بین راهی در اربعین 95 ، تعیین وضعیت استخدام نیروها، تعیین نحوه فعالیت خانه‌های هلال و ... از جمله مباحث مهمی بود که از سوی نمایندگان مدیران عامل مناطق هشت گانه هلال احمر و در همایش مدیران ستادی و عامل استان‌های جمعیت هلال‌احمر بر آنها تاکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، نمایندگان مدیران عامل استانی همچنین بر ضرورت توسعه نیروی انسانی، آموزش و توانمندسازی و توسعه دانش و مهارت در جمعیت هلال احمر، حمایت از شوراهای اجرایی توانمند، اختصاص پست‌های سازمانی در هلال‌احمر استان‌ها، تعیین وضعیت استخدامی نیروها و ... تاکید کردند.
ادامه برگزاری جلسات رئیس جمعیت هلال احمر با مدیران عامل استانها، تعیین وضعیت تملک دارایی‌های استانی، رسیدگی به وضعیت پروژه‌های استانیريال توجه به ماندگاری نیروهای داوطلب در جمعیت هلال‌احمر، تفویض اختیار به استانها برای انتخاب اعضای شعب، تعیین و ابلاغ  محورهای اقتصادی مقاومتی، یکپارچه شدن ثبت اطلاعات اعضا و داوطلبان، فعال کردن دائمی سامانه عضویت و ... از دیگر موارد مورد تاکید نمایندگان مدیران عامل در همایش مدیران ستادی و عامل استانهای جمعیت هلال احمر بود.
براساس این گزارش؛ نمایندگان مدیران عامل همچنین بر ضرورت ابلاغیه دستورالعمل فعالیت خانه‌های هلال از سوی وزارت کشور، تقویت منابع مالی و خودکفایی استانها، حذف روند طولانی پاسخگویی به مکانبات و جابجایی، واگذاری صدور کارت داوطلبان به استانها، تدوین دستورالعمل جامع برای فعالیت تیم های واکنش سریع و شکل گیری این تیم ها با رویکرد صف و شهرستان، توسعه فرهنگ صلح و وقف و ... تاکید کردند.
در این جلسه همچنین بر ضرورت تعیین جایگاه و پست سازمانی مناسب برای نیروهای آنست از سوی نمایندگان مدیران عامل تاکید شد و رئیس جمعیت هلال‌احمر بلافاصله دستور رسیدگی اختصاصی به این موضوع را صادر کرد.

 


تابلو اعلانات

نشریات

/documents/10701569/0/photo_

2017-07-22_12-24-54-1.jpg?t=

1500709930357

 

 

 

پوستر

پوستر روز جهانی داوطلبان

کتاب

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

دریافت فایل

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

کتاب پیام هلال

 

بروشور

مناسبت ها

 


مناسبتی وجود ندارد

شهدای امدادگر

پیوندها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

ارتباط با مدیرعامل

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

سامانه ها

$img.text-on-image.getData()

اوقات شرعی

05:27:19 اذان صبح
06:51:58 طلوع آفتاب
13:00:18 اذان ظهر
19:08:05 غروب آفتاب
19:24:58 اذان مغرب
اوقات به افق :

رسانه ها

$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()
$img.text-on-image.getData()

نمایش نظرسنجی

نظر شما در خصوص محتوای سایت چیست؟